O nás

LIBERTY INVESTMENT
COMPANY


Established in 1976, Liberty Investment Co. (Liberty Group) is the UAE-based holding company for a wide range of diversified businesses in automobile, travel & tourism, transportation, real estate and logistics sectors.

 

SNTTA TRAVEL & TOURS

Obchodné aktivity v oblasti cestovného ruchu začala skupina Liberty Group formovať v roku 1976. Fungujúc pod značkami SNTTA Emir Tours & SNTTA Travel, spoločnosť poskytuje a zabezpečuje služby pasívneho a rovnako tiež aktívneho cestovného ruchu (outbound a inbound). V prelomovom roku 1999 získala spoločnosť certifikát kvality ISO, ako vôbec prvá spoločnosť svojho druhu v Spojených arabských emirátoch. SNTTA v sebe spája kombináciu znalostí miestnych reálií a globálneho dosahu, poskytujúc svoje služby rozsiahlej sieti klientov z celého sveta.

SNTTA EMIR TOURS

Vedúca spoločnosť v oblasti DMC (Destination Management Company), zameraná na prekonávanie očakávaní cestovateľov prichádzajúcich do Spojených arabských emirátov a Ománu.

S centrálou spoločnosti sídliacou v Dubaji a spolu s pobočkami a zastúpeniami taktiež v Abu Dhabi a Sharjahu, SNTTA Emir Tours prináša s pozornou starostlivosťou kvalitu, schopnosti, znalosti a skúsenosti, vďaka ktorým sa snažíme našim klientom odokryť tajomstvá a zákutia Emirátov. Môžeme sa pýšiť našou schopnosťou poskytovať osobné a individuálne služby klientom, o čo sa stará náš tím 75 profesionálov a spolupracovníkov, ovládajúcich všetky dôležité svetové jazyky. Ponukou jedinečných zážitkov a “chutí” krajiny majú naši klienti pocit výnimočnosti a zaručeného individuálneho prístupu.

Ponúkame všetky služby v kocke – od prvého kontaktu, cez kalkulácie až po moment odchodu klientov z destinácie. Naša kancelária je miestom, kde nájdete všetky služby pod jednou strechou – vízový servis, plánovanie, kontrahovanie, rezervácie hotelov, transfery po prílete a pri odchode, asistenčné služby na letisku a počas pobytu, výlety a safari, organizovanie podujatí, seminárov a konferencií, golf.