Spojené arabské emiráty sú etablované ako jedna z vedúcich a najvýznamnejších golfových destinácií na svete. Ponúka výnimočné a medzinárodne renomované golfové ihriská, na ktorých si môžu hráči všetkých úrovní vychutnať ponúknuté výzvy a kvalitu mnohých štandardných ako aj majstrovských ihrísk.

V novembri 2009 sa po prvýkrát uskutočnil závod “Race to Dubai”, ktorý bol zároveň záverečným podujatím golfovej série Dubai World Championship. Od tohto momentu sa stal Dubaj súčasťou herného kalendára golfových hráčov z celého sveta, ktorí si túžili vyskúšať špičkové golfové ihriská v SAE.

 
 

Golfové kluby a ihriská ponúkajúce podmienky na najvyššej svetovej úrovni oslovujú ako profesionálnych hráčov tak aj golfových nováčikov a nadšencov všetkých vekových kategórií. V pravidelných intervaloch sú budované a pribúdajú v Dubaji nové ihriská, ktoré sú mnohokrát súčasťou a nosníkom rozsiahlych a kvalitných developerských projektov.

SNTTA Emir Golf je špecialistom na poskytovanie štandardných katalógových rovnako ako aj na mieru ušitých golfových zájazdov a balíkov. Tieto majú na zreteli všetky potreby a splnenie očakávaní golfistov – individuálnych klientov a taktiež golfových skupín. Zabezpečujeme všetky služby spojené s golfom – rezervácie hotelov, rezervácie tee times v jednotlivých kluboch (aj skupinovo), transfery, výlety a víza.

Spoločnosť SNTTA Emir Tours je taktiež hrdým držiteľom prestížneho ocenenia World Golf Awards v kategórii UAE's Best Inbound Golf Tour Operator (Najlepší incomingový golfový tour operator v SAE). Túto cenu sme získali už dva roky v rade za sebou – 2015 a 2016.